SPREYMAN POLİÜRETAN KÖPÜK ÜSTÜ SPREYMAN POLYUREA SU YALITIM UYGULAMASISPREYMAN POLİÜRETAN KÖPÜK VE POLYÜREA SU YALITIMI İÇİN BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIN..!
444 2 959
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN
SIKAR GEÇERİZ..!
SPRAY AND GO..!
EN BÜYÜK DEĞİLİZ, EN ESKİ DE DEĞİLİZ AMA BİZ EN İYİYİZ..!

Polyuera Su Yalıtımı ile Binanızı Koruyun


Spreyman polyurea uygulaması temelden teras çatıya binanın tüm suya maruz kalan bölgelerinde sprey teknolojisi ile kullanılmaktadır. Poliürea uygulaması yüksek yapışma mukavemeti ve ortalama %400 elastikiyeti ile Köster Kb Pur 560 ürünü ile son derece profesyonel bir su yalıtım sistemi sunmaktadır.

Binaların su yalıtımı uygulaması beton içerisinde taşıyıcı demirlerin korozyona/paslanmaya maruz kalmaması için son derece önemlidir. Zemin suyu ile karşılaşan betonarme bir yapı elemanı eğer poliüre su yalıtım sistemi ile kaplanmamış ise demir donatının su içerisinde kalmasına ve zamanla taşıyıcı gücünün azalmasına neden olur.

Bu durum deprem gerçeği ile karşı karşıya olan ülkemiz için son derece önemlidir. Spreyman Polyuera su izolasyon sistemi uygulaması ile yapılarımız zemin ve yağmur suyu gibi etkilere karşı korunmuş ve öncelikle deprem güvenliği açısından son derece sağlıklı yapılar sağlamış oluruz.