poliüretan köpük istanbul » Spreyman Poliüretan

02.01.2019 Tarihli YAKACIK/ISTANBUL Cati Zemin Poliüretan Köpük Uygulamamiz


Çatı zemin uygulamamızda göründüğü gibi izocam düşeli alanda öncelikli olarak zemin temizlenmelidir.Zemin temiz hale getirilip uygulamanın daha sağlıklı yapılabilmesi sağlanmalıdır.Bu sayede poliüretan köpük zemine daha sağlam  eksiz bir bütün halde yapışıp iğne ucu kadar boşluk bırakmamaktadır.

SIKAR GEÇERİZ..!

SPRAY AND GO..!

www.spreyman.com

www.spreypoliuretan.com

+90 444 2 959 ( Tüm Türkiye’ den )

+90 216 383 43 50

+90 312 310 18 55

“En büyük değiliz, en eski de değiliz ama biz en iyiyiz.”

 

Ankara köpük yalıtımı, sprey poliüretan, tavan köpük ısı yalıtımı, su yalıtımı, Polyurea ,catı yalıtımı,duvar yalıtımı,poliüretan köpük,spreyman,sprey köpük,soğukhavadeposu,köpüksprey,İstanbul,poliüretan

12.12.2018 Tarihli Ümraniye/Istanbul Cati Poliüretan Köpük Uygulamamiz.


Poliüretan sprey köpük sert bir yapıya sahip olduğundan dolayı üzerinde rahatlıkla gezilebilmektedir.Yıpranma ve ufalanma gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.Yüzeye aninda yapışıp birbirine kenetlenme özelliğine sahiptir. İstanbul köpük ısı yalıtım uygulaması sprey poliretan püskürtme köpük ve sıkma köpük sistemleri ile uygulanmaktadır.

#spreypoliüretan,#sıkmaköpük ,#spreyistanbul,#poliüretanistanbul

İstanbul Sprey Poliüretan Sektörünün Neresinde?


Ülkemiz için, İstanbul sprey poliüretan sektörünün merkezi olarak tanımlanabilir. Üretici firmaların merkezi konumundaki İstanbul sprey poliüretan sektörün %80 üretimini gerçekleştirmektedir. İstanbul’daki sprey poliüretan firmaları da her geçen gün sayısal olarak artmaktadır. Bu durum sprey poliüretan uygulamasının yaygınlaşmasını sağlaması olarak bakıldığında avantaj gibi görünse de teknik eğitimi ve ehliyeti olmayan kişiler tarafından müşterilere yanlış teknik bilgiler verilmesi ve yanlış uygulama detayları nedeni ile günümüzde son teknoloji olan sprey poliüretanın sağlıksız bir uygulama olarak düşünülmesine yer yer neden olmaktadır.

Çok basit bir örnekle sprey poliüretan uygulamasını üçü bir arada Nescafe mantığı ile ısı-su ses yalıtımında son teknoloji olarak lanse edilmesidir. Sprey poliüretan uygulamasını ilk defa yaptıran tüketicinin kulağına hoş gelen bu bilgi ile uygulamayı yaptırması sonrasında temel perde betonunda su kaçakları olunca sprey poliüretanın işe yaramadığını düşünmesi örneğini verebiliriz. Tekrar hatırlatacak olursak sprey poliüretan ısı yalıtımı amacıyla üretilmiş ve geliştirilmiş bir yapı malzemesidir. Ek yerinin olmaması ve yüksek yoğunlukta olması ısı yalıtımının yanında su ve ses yalıtımına sadece fayda sağlamaktadır.