polyurea izolasyon » Spreyman Poliüretan

Polyurea Su Yalıtım Uygulaması


 

Kozyatağı şantiyemiz,
Açık teras su yalıtımı polyurea uygulaması

www.spreyman.com
SIKAR GEÇERİZ..!
SPRAY AND GO..!

Polyurea Çatı İzolasyonu


Polyurea Çatı Yalıtımı

Çatı yalıtımı kavramına ülkemizde ortalama son beş senede giren sprey polyurea uygulaması, gezilebilen veya gezilemeyen teras çatılarda betonarme tabliye betonu üzerine sıkılan sprey poliüretan ısı yalıyım uygulaması üzerine atılan meyil şapı üzerine yapılmaktadır. Otopark üzeri ısı yalıtımı ihtiyacı olmayan bahçe çatılarda ise direkt tabliye betonu üzeri atılan süzgeçlere doğru meyilli şap üzerine sprey polyurea su yalıtım uygulaması yapılmaktadır.

Sprey Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil Polyurea Sprey  ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.  Polyuera Malzemesinin suya karşı  ne kadar dayanıklı olduğunu öğrenmek için Sprey Polyurea Su Testi videosunu izleyebilirsiniz.

Polyurea Malzemesinin darbelere karşı ne kadar dayanıklı olduğunu öğrenmek için Sprey Polyurea Dayanıklılık Testi videosunu izleyebilirsiniz.

Sprey Polyurea Su Testi


Korton kutunun içi polyurea sprey sistemi ile kaplanıyor, daha sonra içi kaplanan karton kutu içine su dökülüyor.Tekrar üzeri polyurea ile kaplanıyor.Suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu görüyorsunuz.

Sprey Polyurea hakkında daha fazla bilgi almak için;
http://www.spreypoliuretan.com/sprey-polyurea/