polyurea otopark kaplama » Spreyman Poliüretan

Ankara sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması


Ankara sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması

Polyurea Otopark Zemin Kaplama


OTOPARK ZEMİN KAPLAMASINDA POLYUREA SPREY

Yüksek basınç dayanımı ile polyurea sprey uygulama su yalıtımı ile birlikte zemin kaplaması olarak da kullanılabilir. Sprey polyurea üzerine yapılan yüksek aşınma direnci olan ral kataloğu renklerine sahip zemin boyası ile sonlanarak otopark zeminlerinde istenilen renkte uygulama ile sonlandırlabilmektedir. Aynı zamanda park çizgi şeritleri de istenilen renkte polyurea üzerine uygulanabilmektedir.

Polyurea Sprey Otopark Üstü Su Yalıtımı


OTOPARK ÜZERİ SU YALITIMINDA POLYUREA SPREY

Günümüzde inşaat sektörü olarak artık site mantığının bir adım ötesi olan toplu yaşam alanları yaşam projeleri üretilmektedir. Bu durum toplu yapılaşmada su yalıtım ihtiyacını bir kez daha ön plana çıkarmaktadır. Toplu yapılıkarın katlı otoparklarının üst kısmı bahçe terası ve yeşil alan olarak kullanılmaktadır. Sprey polyurea uygulaması sprey yalıtım teknolojisi ile bu anda devreye girmektedir. Sıklıkla duyduğunuz otoparkımız akıtıyor, araçların üzerine yağmur suyu sızıyor ve araç boyaları etkileniyor şikayetleri Spreyman poliürea su yalıtım sistemi ile artık ortadan kalkmaktadır.

Otoparkların tabliye betonu üzerine süzgeçlere/giderlere meyilli atılan saha betonun kuruması akabinde Köster Epoksi astar üzeri Köster Kb Pur 560 hibrit esaslı polyurea uygulaması ile sıcak uygulama yapılarak aynı gün müteahhitin kullanımına sunulur ve diğer gotekstik keçe/ayırıcı tabaka ve  drenej levhası  gibi  kalemlerin uygulamasına geçilebilmektedir

Otopark Üstü Su Yalıtımı için Spreyman’i tercih edin, cebinizden tasarruf edin..