sprey poliüretan köpük istanbul » Spreyman Poliüretan

11.12.2018 Tarihli Kartal/Istanbul Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamiz.


Poliüretan sprey köpük İstanbul uygulamalarımız son hızla devam etmektedir.En çok kış aylarında yüksek verim ve tasarruf elde edilen sprey poliüretan köpük ilk tercihler arasında olmalıdır.En son teknoloji sıkma poliüretan köpük  uzun yıllar rahatlıkla kullanılmaktadır. spreyman,sıkmaköpük,poliüretanköpük,ısıyalıtımı,catıizolasyon,İstanbul,Ankara,Tüm Türkiye

İstanbul Sprey Poliüretan Sektörünün Neresinde?


Ülkemiz için, İstanbul sprey poliüretan sektörünün merkezi olarak tanımlanabilir. Üretici firmaların merkezi konumundaki İstanbul sprey poliüretan sektörün %80 üretimini gerçekleştirmektedir. İstanbul’daki sprey poliüretan firmaları da her geçen gün sayısal olarak artmaktadır. Bu durum sprey poliüretan uygulamasının yaygınlaşmasını sağlaması olarak bakıldığında avantaj gibi görünse de teknik eğitimi ve ehliyeti olmayan kişiler tarafından müşterilere yanlış teknik bilgiler verilmesi ve yanlış uygulama detayları nedeni ile günümüzde son teknoloji olan sprey poliüretanın sağlıksız bir uygulama olarak düşünülmesine yer yer neden olmaktadır.

Çok basit bir örnekle sprey poliüretan uygulamasını üçü bir arada Nescafe mantığı ile ısı-su ses yalıtımında son teknoloji olarak lanse edilmesidir. Sprey poliüretan uygulamasını ilk defa yaptıran tüketicinin kulağına hoş gelen bu bilgi ile uygulamayı yaptırması sonrasında temel perde betonunda su kaçakları olunca sprey poliüretanın işe yaramadığını düşünmesi örneğini verebiliriz. Tekrar hatırlatacak olursak sprey poliüretan ısı yalıtımı amacıyla üretilmiş ve geliştirilmiş bir yapı malzemesidir. Ek yerinin olmaması ve yüksek yoğunlukta olması ısı yalıtımının yanında su ve ses yalıtımına sadece fayda sağlamaktadır.