sprey polyurea havuz kaplama » Spreyman Poliüretan

Sprey Polyurea Havuz İzolasyonu


Sprey Polyurea su yalıtım havuz için su yalıtımı sistemi, beton, metal ve farklı yüzeylerin kaplanmasında kullanılan yüksek yapışma gücüne sahip 2 bileşenli bir kimyasaldır. Poliolamin İzosiyanat bileşimi sprey olarak püskürtülerek ek yersiz, %100 yapışma gücüne sahip bir yalıtım kaplama sistemi oluşturur.

Spreyman Polyurea Kaplama


Spreyman Polyurea çift kompanent hammadde esasına dayalı yüksek sıcaklıkta uygulanan, reaksiyon ve kürlenme süresi oldukça hızlı bir su yalıtım sistemidir. Spreyman Polyurea sprey teknolojisinin özelliği ile ek yeri olmadan teras, havuz, otopark üzeri gini başlıca uygulama alanlarının su yalıtımlarında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Spreyman Polyurea kaplamaların en temel özelliği uygulama alanını çok kısa sürede trafiğe açılması/üzerinde gezilmesidir. Sprey polyurea kaplamalar yüksek basınçta min. 150-160 bar ve min 70-80 0C sıcaklıkta uygulanmaktadır. Sprey poliüre teknolojinin kullanıldığı başlıca uygulama alanları şu şekildedir;

Göletler, süs havuzları, eğlence parkları, yüzme havuzları, Köpürler, tır ve kamyon taşımacılığı, gemi endüstrisi, metal ve çelik endüstrisinde kaplama olarak, güneş enerji sistemleri, teras çatılar, ahşap yüzeyler, bahçe çatılar su yalıtımı ve yüzey kaplamasında kullanılmaktadır.