Blog » Spreyman Poliüretan

Blog

18.10.2018 Tarihli Soğanlık Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Poliüretan sprey köpük sistemi sıkıldığı andan itibaren şişerek birbirine kenetlenir ve sertleşir.Bu sayede hiçbir boşluk kalmamaktadır.Suyu içine çekmeme ve nemi,rutubeti önleme özelliğine sahiptir.

17.10.2018 Tarihli Çekmeköy Ahşap Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Isı yalıtımı için uygulamalarımıza devam ediyoruz.Memnuniyetiniz için özenle çalışmaya dikkat ediyoruz.

16.10.2018 Tarihli Marmara Ereğli’si Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Isı yalıtımı yaparak binanın ömrünü uzatmak, kullanıcıya saglıklı, konforlu mekanlar sunabilmek ve bina kullanım asamasında yakıt ve sogutma giderlerinde büyük kazanım saglamak mümkündür.

13.10.2018 Tarihli Sivas Cami Kubbesi Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Geniş uygulama alanına sahip poliüretan köpük uygulaması tasarruf ve sıcaklık yönünden fayda sağlamaya devam ediyor.Günümüzde ısı yalıtımı için poliüretan köpük ilk tercihler arasındadır.70 yıla kadar ömre sahiptir.     

09.10.2018 Tarihli Sarıyer Catı Arası Zemin Poliüretan Köpük Uygulamamız.


  Püskürtme yoluyla uygulanan poliüretan sprey köpük hiçbir boşluk bırakmadan catı arası zemine uygulanmıştır.Terleme ve rutubeti önlemektedir.Üzerinde gezilebilmektedir.Suyu çekmeme özelliğine sahiptir.  

08.10.2018 Tarihli Sancaktepe Ters Tavan Ahşap Yüzeye Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Püskürtme yöntemiyle yapılan en son teknoloji olan poliüretan köpük uygulaması sayesinde kış aylarında hem yakıt hemde sıcaklık olarak yüksek verim elde edilmektedir.70 yıla kadar ömre sahip olup bozulma,aşınma gibi durumlar yaşanmamaktadır.Poliüretan köpük alev yürütmez özelliğe sahiptir.

05.10.2018 Tarihli Beylikdüzü Tavan Arası Zemin Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır. Yüksek ısıya soğuğa,ıslak ve kuru koşullara,fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır.  Poliüretan Sprey (poliüretan köpük ) malzemesinin düşük bir ka­lınlıkla son derece düşük ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtım performansı, hem zaman hem de para olarak maliyetli olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarına […]

26.09.2018 Tarihli Karabük Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Sprey poliüretan uygulamalarında mekânların, cephe izolasyonundan sonra teras izolasyonunda mükemmel sonuçlar vermektedir. En üst katta ikamet eden bina sakinleri sürekli kışın soğuktan, yazın sıcaktan ve tavan akıntılarından şikâyetçidirler. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir.Ayrıca hiçbir boşluk bırakmazsızın uygulanan bu yöntem sayesinde yüksek oranda tasarruf elde edilmektedir.      

18.09.2018 Tarihli Ankara/Çankaya Belediyesi polyuera(Su yalıtımı)Uygulamamız.


Polyuera su yalıtımı uygulama aşamasında öncelikle zemine astarlama işlemi yapılmaktadır.Kuruma süresi ortam şartlarına göre değişmektedir.Enfazla 1 gün kurumaya bırakılıp ertesi gün sıkım işlemi gerçekleşmektedir.Astar kuruduktan sonra sprey polyuera (su yalıtımı)sıkım işlemi yapılır.         

10.09.2018 Tarihli Ankara Teras Zemin Köpük Üstü Polyuera Uygulamamızdan Köpük Üstüne Sıkılan Polyuera Görüntülerimiz.


  Zemine sıkılan köpük kolaylıkla sertleşmesi ve kuruması sebebiyle üzerine atılacak olan polyuera (su yalıtımı) uygulaması hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.Hem ısı yönünden hemde su sızıntılarını önlemek amaçlı yapılan bu işlem yüksek oranda verim sağlamaktadır.  

05.09.2018 Tarihli Adapazarı Poliüretan Köpük Zemin Uygulamamız.


Sprey poliüretan köpük, diğer yalıtım ürünlerine göre ek yersiz uygulaması, düşük lamda değerine sahip olması ile birlikte uygulandığı alana bire bir yapışarak yapıyı kaplaması sayesinde binalara yükü hafifleterek en iyi ısı yalıtımını sağlamaktadır.  

04.09.2018 Tarihli Soğanlık Perde Beton Poliüretan Köpük Uygulamamız.


  sprey poliüretan köpük olarak adlandırılan bu uygulama 2,50-3,00 cm kalınlık ve 36-40 kg/m3 spreyman sprey poliüretan köpük hammaddesi yoğunluk aralığında uygulanmaktadır. poliüretan sprey teknolojisi ek yersiz yekpare bir yalıtım sağlamaktadır.   

03.09.2018 Tarihli ŞİŞLİ Profil Mertek Arası Ahşap Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


  Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması (OSB, kaplama tahtası vb.) altında çok sık bir şekilde uygulanan Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması çatı, konstrüksiyon boşluklarının arasını ve çatı köşe noktalarındaki hava boşluklarını doldurarak yine ek yerinin olmaması özelliği ile mükemmel bir yalıtım sağlar.    

01.09.2018 Tarihli Ankara Trapez Sac Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamız.


Trapez sac sprey ısı yalıtımında eksiz olarak uygulanmaktadır.Isı kaybını ve terlemeyi önler.Korozyona uğramayı engeller.Dolayısıyla ısı yalıtımı ile birlikte uygulama yapılan alanın korunmasında fayda sağlamaktadır.      

17.08.2018 Tarihli Karabük/Merkez Spreyman Polyuera (su yalıtımı) Uygulamamız.


Uygulama işlemine başlamadan birgün öncesinde Köster KB-Pox002 epoksi astarlama işlemi  yapılmaktadır. 24 saat sonrasında Astar kuruduktan sonra Köster KB-Pur 560 Polyurea sprey su yalıtımı püskürtme işlemi ile  yapılmaktadır.         

13.08.2018 Tarihli Dragos ters tavan profil mertek arasi ahsap yuzey uygulamamizdan görüntülerimiz.


Püskürtme yöntemiyle yapılan bu işlem düz olmayan yerlerde bile %100 kapama yeteneğine sahiptir.Aralarda boşluk bırakmadan tamamen içiçe geçen bir uygulama yöntemidir.   

10.08.2018 Tarihli Beykoz Osb Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulamamızdan Görüntüler.


Isı yalıtımı bina sakinlerinin daha az enerji kullanarak ısınması veya serinlemesi ve dolayısıyla çevre kirliliğinin azaltılmasının sağlanması, binanın iç ve dış etkenlerden korunarak ömrünün uzatılması amacıyla; farklı sıcaklığa sahip yaşam alanları ile çevresi arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan uygulamadır.Son teknoloji olan püskürtme köpük sistemi %45 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. .  

02.08.2018 Tarihli Kavacık Metal Ters Tavan Uygulamamızdan görüntülerimiz.


Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması ile çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlanır.Ek yerinin olmaması ters tavan yüzeyine sprey olarak atılması görüntü kirliliği oluşturmadan, uygulamanın her noktasının aynı seviyede olmasını sağlar.    

01.08.2018 Tarihli Ankara Ters Tavan Trapez Sac Sprey Poliüretan Köpük Uygulamamızdan Görüntüler.


  Trapez sac sprey ısı yalıtımında eksiz olarak uygulanmaktadır.Isı kaybını ve terlemeyi önler.Korozyona uğramayı engeller.Dolayısıyla ısı yalıtımı ile birlikte uygulama yapılan alanın korunmasında fayda sağlamaktadır.   

28.07.2018 Tarihli Beykoz Çatı Üstü Sprey Poliüretan Zemin Uygulama Görüntülerimiz.


  Günümüzün en son teknolojisi olan püskürtme poliüretan köpük sistemi ile ısı yalıtımı uygulaması yüksek oranda verim elde etmenizi sağlar.İğne deliği kadar bile boşluk bırakmadan uygulanan sıkma poliüretan köpük sistemi özellikle kış aylarında yüksek derecede tasarruf yapmanızı sağlamaktadır.        

25.07.2018 Tarihli Kozyatağı/Kadiköy Poliüretan Köpük Perde Beton Uygulamamız


      poliüretan köpük uygulaması temel perde beton uygulamalarında ek yeri olmaması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. sprey poliüretan köpük olarak adlandırılan bu uygulama 2,50-3,00 cm kalınlık ve 36-40 kg/m3 spreyman sprey poliüretan köpük hammaddesi yoğunluk aralığında uygulanmaktadır. poliüretan sprey teknolojisi ek yersiz yekpare bir yalıtım sağlamaktadır. temelden su gelmeyen perde beton yüzeylerinde tek başına […]

17 Temmuz 2018 Tarihli Dragos/Kartal Osb Çatı Poliüretan Sprey Mertek Arası Uygulamamızdan Görüntüler


   spreyman ahşap mertek arası ısı yalıtım uygulaması sprey teknolojisi ile son derece verimli bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. sprey poliüretan köpük sistemi ek yersiz yekpare ısı yalıtım uygulaması sağlamakatadır. püskürme poliüretan sprey ısı yalıtım uygulaması dublex çatılarda yekpare özelliği ile ses yalıtımına da ciddi fayda sağlamakdatır. dublex çatı katı yatak odalarında yazın serin ve sessiz, […]

Haftanın yarışmasına hazır mıyız?(30 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir.)


Eğlenceli Spreyman Gülümsetiyor Selfie’si başlıyor…Yarışmamız 30 temmuz 2018 tarihinde sona erecektir.Çekiliş sonucu 31 temmuz 2018 tarihinde açıklanacak ve 1 şanslı takipçimize süpriz hediyemiz kargolanıcaktır.Tüm takipçilerimize bol şanslar dileriz.

Tavuk & Mantar & Yumurta Çiftlik Çatıları Ters Tavan Uygulaması


Hayvanların ve bitkilerin ortam olarak vücut ısılarına uygun ortamlar olması gerekir. Kışın üşüyen, yazın terleyen hayvanların ve bitkilerin verimlerinde ciddi düşüşler görülebilir. Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülâsyonu olması gereken bu tesislerin, istenilen ortam şartlarına kavuşması ısı yalıtımı ile mümkündür. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması çiftliklerin atermit,sac,trapez çatılarının altında ters tavan yüzeyine sıklıkla uygulanır. […]

Osb Çatı Ters Tavan Uygulaması


OSB Altı tavanlarda yapılan uygulamalarda ulaşılması zor noktalara kadar ısı yalıtımı yapılabilmekte, hızlı bir şekilde uygulanabilmekte ve osb altı tavan izolasyonu yüksek verimlilikle sağlanabilmektedir. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması ile sıcak, soğuk ve terleme sorunlarınız ortadan kalkar. Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması (OSB, kaplama tahtası vb.) altında çok sık bir şekilde uygulanan Spreyman sprey poliüretan […]

İç Cephe Mantolama Uygulaması


İç cephe izolasyonunda en verimli malzeme olan Spreyman sprey poliüretan uygulaması, duvar izolasyonunu sağladığı gibi pencere, kapı bağlantıları gibi hava akan noktalarda iç cephe izolasyonu sağlar ve ısı kaybını engeller. İç cephe ısı yalıtım mantolama sisteminde Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması inşaat halindeki binaların veya tadilata girmiş dairelerin dış cepheye bakan duvarlarının iç yüzünden uygulanmaktadır. […]

Teras-Temel & Perde Beton Uygulaması


Spreyman sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması gezilen ve gezilemeyen teras çatılar ile bina temel&perde betonlarının ısı yalıtımında kullanılır. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması bu detay grubunda tek başına su yalıtımı olarak kullanılamaz. Doğal yağmur ve zemin suyuna maruz kalan bu uygulama grubunda Spreyman sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması öncesinde su yalıtımı için özel […]

Atermit & Trapez Saç Çatı Ters Tavan Uygulaması


Atermit ve trapez sac çatı izolasyonunda, Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması ile çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlanır. Büyük fabrika (tekstil, atölye vb.) ve imalathanelerin ters tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha veya tek kat trapez sac ile kapatılmıştır. Bundan dolayı yakıt tasarrufu ve çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için […]

Bodrum & Garaj & Sığınak Ters Tavan Uygulaması


Bodrum & garaj tavanı, Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından bir diğeridir. Isıtılmayan bodrum,garaj tavanı uygulaması üzerindeki dairenin zemininden gelen sağuğu kesmesini sağlar. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamasının ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez. Spreyman […]

Çatı Arası Zemin Uygulaması


Çatı arası zemin uygulaması, Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Çatılar, evlerimizin soğuk ve sıcak hava koşullarından en çok etkilenen yüzeyleridir. Yalıtımsız bir çatı binamızın ortalama % 25 ısı kaybını oluşturur. Buda büyük bir enerji kaybına neden olmaktadır. Spreyman sprey poliüretan köpük çatı arası zemin uygulamasında, […]

Polyurea Su Yalıtım Uygulaması


  Kozyatağı şantiyemiz, Açık teras su yalıtımı polyurea uygulaması www.spreyman.com SIKAR GEÇERİZ..! SPRAY AND GO..!

Poliüretan Köpük (Sprey) Dağ Evi Ahşap Çatı Yalıtım Uygulaması


Poliüretan Köpük (Sprey) Dağ Evi Ahşap Çatı Yalıtım Uygulaması    

Spreyman, Ahşap Çatı Mertek Arası Ters Tavan Isı Yalıtım Uygulaması


Spreyman, Ahşap Çatı Mertek Arası Ters Tavan Isı Yalıtım Uygulaması… Spreyman, Wood Roof Reverse Ceiling Heat Insulation Application… İnegol/Bursa/TURKEY SIKAR GEÇERİZ..! SPRAY AND GO..!

Spreyman Poliüretan Köpük Çatı Yalıtım


Spreyman Poliüretan Köpük ile çatı alanlarının yalıtım uygulamalarında hızlı, etkin ve tasarrufludur… Detaylı bilgi için 444 2 959 

Isı Yalıtımının Önemi Nedir? Isı Yalıtımının Faydaları Nelerdir?


• İyi yalıtılmış bir binada ısınma için tüketilen yakıt miktarı azalır. Böylece hem aile hem de ülke ekonomisine katkı sağlanır. • Daha az yakıt kullanılacağından yanma sonucunda oluşacak zararlı gaz miktarı da daha az olacaktır. Böylece hava kirliliği azalacaktır. • Isı yalıtımı sayesinde yazın serin, kışın ise sıcak bir ortam elde edilir. • Isı yalıtımlı […]

Binalarda Isı Yalıtımı için Sprey Poliüretan Teknolojisi


Kışın üşümemek, yazın sıcaktan bunalmamak için binalarımızda yalıtım malzemeleri kullanmayı tercih ederiz. Isı yalıtımı insanları sadece kışın soğuğundan değil, yazın bunaltıcı sıcağından da korumayı amaçlar. Spreyman Poliüretan Binalarda Isı Yalıtımı için İdealdir Sprey Poliüretan ısı yalıtım konusunda dünyadaki en son teknolojisidir. Binaların dış cephe duvarlarında cam ve doğramalarında, çatı ve döşemelerinde, Tesisat borularında, havalandırma kanallarında, buhar […]

Spreyman ailesi olarak iyi bayramlar dileriz.


Spreyman ailesi olarak iyi bayramlar dileriz.

Spreyman Poliüretan Köpük Çatı Arası İzolasyonu


Çatı arası zemin uygulaması, Spreyman poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Çatılar, evlerimizin soğuk ve sıcak hava koşullarından en çok etkilenen yüzeyleridir. Yalıtımsız bir çatı binamızın ortalama % 25 ısı kaybını oluşturur. Buda büyük bir enerji kaybına neden olmaktadır. Spreyman poliüretan köpük çatı arası zemin uygulamasında, ek yerinin olamaması, […]

Spreyman ailesinden minik takipçilerimize kum boyama oyunu hediye :)


Spreyman ailesi olarak minik takipçilerimize kum boyama oyunu hediye ettik.

Spreyman Polyurea Teras Su Yalıtımı


Spreyman Polyurea Teras Su Yalıtımı Sizde bu uygulamadan yaptırmak isterseniz. internet sitemizden bize ulaşın: www.spreyman.com

SPREYMAN Poliüretan – OSB Poliüretan Uygulaması


  Maltepe- Zümrütevler, Çatı arası ters tavan OSB Poliüretan uygulaması..

Spreyman Dublex Çatı Osb Ters Tavan Isı Yalıtım Uygulaması


Spreyman dublex çatı osb ters tavan kutu profil mertek arası ısı yalıtım uygulaması…

Teras Su yalıtımı Polyurea Öncesi Astar Uygulaması


Teras Su yalıtımı Polyurea öncesi, Epoksi Esaslı, İki bileşenli astar uygulaması… Dünya’daki en son Su Yalıtım Teknolojisi www.spreyman.com SIKAR GEÇERİZ..! SPRAY AND GO..!

Spreyman dublex çatı ters tavan 8-10 cm kalınlıkta ısı yalıtım uygulaması.


Spreyman dublex çatı ters tavan 8-10 cm kalınlıkta ısı yalıtım uygulaması… Kadıköy/İstanbul/Turkey www.spreyman.com SIKAR GEÇERİZ..! SPREY AND GO..!

Polyurea üzeri Spreyman Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Uygulaması


Acarkent/Beykoz temel perde beton su yalıtım uygulaması üzeri Spreyman Poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması…

Poliüretan Bağ Evi Isı Yalıtımı


Sprey Poliüretan bağ evleriniz için en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Poliüretan Köpük Çatı İzolasyonu


  Çatı arası zemin uygulaması, Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Çatılar, evlerimizin soğuk ve sıcak hava koşullarından en çok etkilenen yüzeyleridir. Yalıtımsız bir çatı binamızın ortalama % 25 ısı kaybını oluşturur. Buda büyük bir enerji kaybına neden olmaktadır. Spreyman sprey poliüretan köpük çatı arası zemin […]

Bodrum, Garaj, Sığınak Tavan Sprey Poliüretan İzolasyonu


Binalarda ısı kaybının en çok yaşandığı yerler Bodrum,Garaj,Sığınak,Kömürlük gibi yerlerdir. Sprey poliüretan Köpük Uygulaması Bodrum,Garaj,Sığınak gibi alanlar için en ideal yalıtım şeklidir Tek parça ek yersiz bütün halinde uygulandığından mükemmel yalıtım sağlar.Uzun ömürlüdür ve deforme olmaz.Maliyet açısından ekonomiktir.

Poliüretan Su Deposu İzolasyonu‎


Poliüretan Su Deposu İzolasyonu‎ Poliüretan Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için Sprey Poliüretan sayfamızı ziyaret ediniz.

Poliüretan Köpük (Sprey) Çatı Arası Zemin Isı İzolasyonu


Poliüretan Köpük (Sprey) Çatı Arası Zemin Isı İzolasyonu Poliüretan hakkında daha fazla bilgi almak için Sprey Poliüretan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Atermit Çatı Ters Tavan Poliüretan Uygulaması


Atermit Çatı Ters Tavan Poliüretan Uygulaması

Poliüretan Cephe İzolasyonu


SPREY POLİÜRETAN İÇ VE DIŞ CEPHE İZOLASYONU Spreyman poliüretan köpük uygulaması inşaat halindeki binaların sandviç duvar diye tabir edilen iki duvar arasına ısı yalıtımı amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda Sprey Poliüretan uygulamasının ek yerinin olmaması özelliği ile odalar arası ses geçişini engellemede fayda sağlayarak ses yalıtımına yardımcı olmaktadır. Sprey poliüretan uygulaması dış cephe ise yine […]

Endüstriyel Zemin Kaplama


ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMALARINDA POLYUREA Sprey polyurea aşınma direncinin yüksek olması, zeminin kaygan olmaması özelliklerinin birleşmesiyle endüstriyel tesislerin zemin kaplamalarında sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Epoksi zemin kaplamaları karşılığında yüksek hızda uygulama yapılması ve kuruma süresinin kısa olması sprey polyurea uygulamasını avantajlı kılarak endüstriyel zemin kaplamalarında tercih edilmesine neden olmaktadır.

Polyurea Otopark Zemin Kaplama


OTOPARK ZEMİN KAPLAMASINDA POLYUREA SPREY Yüksek basınç dayanımı ile polyurea sprey uygulama su yalıtımı ile birlikte zemin kaplaması olarak da kullanılabilir. Sprey polyurea üzerine yapılan yüksek aşınma direnci olan ral kataloğu renklerine sahip zemin boyası ile sonlanarak otopark zeminlerinde istenilen renkte uygulama ile sonlandırlabilmektedir. Aynı zamanda park çizgi şeritleri de istenilen renkte polyurea üzerine uygulanabilmektedir.

Polyurea Sprey Otopark Üstü Su Yalıtımı


OTOPARK ÜZERİ SU YALITIMINDA POLYUREA SPREY Günümüzde inşaat sektörü olarak artık site mantığının bir adım ötesi olan toplu yaşam alanları yaşam projeleri üretilmektedir. Bu durum toplu yapılaşmada su yalıtım ihtiyacını bir kez daha ön plana çıkarmaktadır. Toplu yapılıkarın katlı otoparklarının üst kısmı bahçe terası ve yeşil alan olarak kullanılmaktadır. Sprey polyurea uygulaması sprey yalıtım teknolojisi […]

Atermit Çatı Poliüretan Sprey Uygulaması


Atermit ve trapez sac çatı izolasyonunda, Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulaması ile çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlanır.

Sprey Poliüretan Makinası


Sprey poliüretan makinası tanımı olarak özel donanıma ve ısıtıcı sisteme sahip yüksek basınç üreten elektrik veya hidrolik sistemden oluşan profesyonel bir püskürtme sistemdir. Spreyman poliüretan makinesi özel üretilmiş hava basınçlı varil pompaları ile varillerin içerisinden aldığı hammaddeleri ön ısıtıcılar ile 88 0C sıcaklığa kadar ısıtarak 40-240 bar yüksek basınç aralığında 94-125 mt aralığındaki ısıtıcılı hortum […]

Sprey Poliüretan Hakkında Yanlış Bilinenler


HALK ARASINDAKİ SPREY POLİÜRETAN ÇİN MALI – ALMAN MALI KIYASLAMA KONUSU NEDİR ? Sprey poliüretan hammadesi global dünyada, tüm dünya ülke ve kıtalarında üretilmektedir. Bazı uygulayıcı firmalar bizim kullandığımız hammadde Çin malı değil Alman malı diyerek tüketiciye bilgi vermektedir. Sprey poliüretan sektöründeki tüketicilerden gelen “Çin malı mı? Alman malı mı?” sorusu artık bir satış taktiği […]

Poliüretan Köpük Atermit Çatı Ters Tavan Uygulaması


  Atermit çatılarda civatalı bağlantı elemanları zamanla gevşemesi sonucu çatıda ciddi bir rüzgar alma ve oynama meydana gelmektedir. İşletmelerin çatıyı değiştirmeli hem üretimi etkileyip hemde ciddi bir zaman aldığı için yağmur tehlikesi ile birlikte çözümsüz kalmaktadırlar bu noktada Spreyman Poliüretan olarak poliüretan sprey ve polyurea sprey ile hem ısı yalıtımı ve su izolasyonu sorununuzu ortadan […]

Sprey Poliüretan Fiyatı Nasıl Belirlenir?


Spreyman poliüretan uygulamasının fiyatlandırma yöntemi iki şekilde yapılır. Sprey poliüretan fiyatı kilogram ( kg ) veya metrekare ( m2 ) birimleri üzerinden iki ayrı şekilde tüketiciye verilebilir. Sprey poliüretan uygulamasında ucuz sprey poliüretan istendiği ölçüde kalitenin azalacağı unutulmamalıdır. Sprey poliüretan köpük uygulaması olarak sektörümüzdeki en büyük handikaplardan birisi tüketicilere keşif veya teknik ziyaret esnasında gösterilen […]

Poliüretan Köpük (Sprey) Atermit Çatı Isı izolasyonu


Poliüretan Köpük (Sprey) Atermit Çatı Isı izoalasyonu

Polyurea Çatı İzolasyonu


Polyurea Çatı Yalıtımı Çatı yalıtımı kavramına ülkemizde ortalama son beş senede giren sprey polyurea uygulaması, gezilebilen veya gezilemeyen teras çatılarda betonarme tabliye betonu üzerine sıkılan sprey poliüretan ısı yalıyım uygulaması üzerine atılan meyil şapı üzerine yapılmaktadır. Otopark üzeri ısı yalıtımı ihtiyacı olmayan bahçe çatılarda ise direkt tabliye betonu üzeri atılan süzgeçlere doğru meyilli şap üzerine sprey […]

Poliüretan Çatı İzolasyonu


Sprey Poliüretan Çatı Kaplama İnşaat sektöründe poliüretan çatı kaplama tanımlaması poliüretan çatı izolasyonu anlamına gelmektedir.  Çatı arazı zemini yalıtım uygulamalarında camyünü çatı şiltesine oldukça güçlü bir alternatif olarak sıklıkla uyguladığımız sprey poliüretan çatı saçak noktalarından merkeze doğru ek yeri olmadan çatı dikme etraflarına boğum yaparak ısı köprüsüne müsaade etmeden mükemmel bir ısı yalıtımı sağmaktadır. Uygulama tamamlandıktan […]

Perde Beton Su İzolasyonu


PERDE BETON SU İZOLASYON HİZMETİ Spreyman polyuera ve poliüretan uygulamalarının takım çalışması ile perde beton su yalıtım uygulaması rahatlıkla yapılabilmektedir. Segregasyonu / kalıp ek yerleri / çapakları çok olan bir perde beton hayal edelim. Sprey polyurea su yalıtımı yapılaması için oldukça uzun bir yezey hazırlığı gerekecektir. Bunun yerine ısı ve su yalıtımını bir arada çözmek […]

Neden Poliüretan Köpük Yaptırmalıyız?


Bu soruya tek kelime ile yerinde sıkma köpük avantajı olarak cevap verebiliriz. Sprey poliüretan halk arasında sıkma köpük ısı yalıtımı veya sıkma köpük çatı yalıtımı olarak bilinen uygulamamız düşük kalınlıkta yüksek ısı yalıtım özelliği ile günümüzde en son ısı yalıtım teknolojisidir. Yüksek yoğunlukta olmasının uyguma yüzeyine mukavemet ve bütünlük kazandırması ekstra avantajları olarak ifede edilebilir. […]

İstanbul Sprey Poliüretan Sektörünün Neresinde?


Ülkemiz için, İstanbul sprey poliüretan sektörünün merkezi olarak tanımlanabilir. Üretici firmaların merkezi konumundaki İstanbul sprey poliüretan sektörün %80 üretimini gerçekleştirmektedir. İstanbul’daki sprey poliüretan firmaları da her geçen gün sayısal olarak artmaktadır. Bu durum sprey poliüretan uygulamasının yaygınlaşmasını sağlaması olarak bakıldığında avantaj gibi görünse de teknik eğitimi ve ehliyeti olmayan kişiler tarafından müşterilere yanlış teknik bilgiler […]

Ters Tavan Poliüretan Köpük Uygulaması


Spreyman Poliüretan Ters Tavan Köpük Uygulaması Isı izolasyonunda kesin çözüm. Uygulandığı yüzeyi fiziki darbelere karşı güçlendirir. Gaz, duman, benzin gibi kimyasallara dayanıklıdır. Sac yüzeylerce sıcak soğuk dengesizliğinden kaynaklanan terlemelere kesin çözüm  

Binalarda Poliüretan ile %50 enerji tasarrufu mümkün


POLİÜRETAN’IN ISI YALITIMDAKİ YERİ ve ENERJİ TASARRUFU NEDİR? Türkiye’de yalıtım bilincinin ve yalıtım sektörünün geliştirilmesi misyonuyla faaliyet gösteren Spreyman Poliüretan – Sprey Isı Yaltıım binalarda ısı yalıtımı sağlayan poliüretan sisteminin güvenilirliği konusunda çalışma başlattı. Bu soruyu sprey poliüretan köpük uygulamasının ülkemizde ısı yalıtımı sektöründeki yeri olarak algılayarak cevap vermek istiyorum. Ülkemizdeki ısı yalıtım sektöründe Spreyman poliüretan her […]

Neden Poliüretan Sprey?


Neden poliüretan? Çünkü; sprey poliüretan yalıtım sektöründe ek yeri olmayan tek ısı yalıtım malzemesidir. Yönetmeliklere uygun olarak B2 ( alev yürütmez ) yangın sınıfındadır. Isı yalıtımının yanı sıra fiziksel özelliği sayesinde su ve ses yalıtımına ciddi manada fayda sağlar. Lamda değerinin düşük olması nedeniyle düşük kalınlıklarda yüksek ısı yalıtım performansı sağlar. Ortalama 70 yıl yaşlanma gecikmesi […]

Polyurea Su Yalıtımı Teras Zemin Uygulaması


Polyurea Su Yalıtımı Teras Zemin Uygulaması – SPREYMAN  

Sprey Poliüretan Nedir?


Sprey poliüretan genel tanım olarak; yüksek basınçlı ve ısıtıcılı makine sistemleri ile direk uygulama yüzeyine uygulama avantajı sağlayan, ek yeri olmayan ve düşük kalınlıkta yüksek ısı geçirgenliği sağlayan, yüksek uygulama hızı ve 1 sn gibi süper hızlı kuruma süresi ile uygulama yapılan mekanı anında kullanıcıya sunan ve bu özellikleri ile zaman ve işçilikten tasarruf sağlayan […]

Sprey Poliüretan OSB Üstü Ters Tavan Uygulaması


Sprey Poliüretan OSB Üstü Ters Tavan Uygulaması

Sprey Poliüretan Teknik Özellikleri


SPREY POLİÜRETAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR? Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamasının genel teknik özellikleri vermeden önce en temel teknik özelliği olarak sprey poliüretanı direkt yerinde uygulama mantığı ile uygulama yüzeyine püskürtülmesi ve ek yerinin olmaması ile de ısı köprüsüne izin vermemesi olarak ifade edebiliriz. Sprey poliüretan özellikleri; yüksek yoğunlukta ve düşük lamda değeri ( ısı iletim […]

Ters Tavan Poliüretan Köpük


Çatı arası zemin uygulaması, Sprey Poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Çatılar, evlerimizin soğuk ve sıcak hava koşullarından en çok etkilenen yüzeyleridir. Yalıtımsız bir çatı binamızın ortalama % 25 ısı kaybını oluşturur. Buda büyük bir enerji kaybına neden olmaktadır. Poliüretan Tavan Yalıtımı uygulamasını tercih edin, cebinizden tasarruf edin.. […]

Polyuera Su Yalıtımı ile Binanızı Koruyun


Spreyman polyurea uygulaması temelden teras çatıya binanın tüm suya maruz kalan bölgelerinde sprey teknolojisi ile kullanılmaktadır. Poliürea uygulaması yüksek yapışma mukavemeti ve ortalama %400 elastikiyeti ile Köster Kb Pur 560 ürünü ile son derece profesyonel bir su yalıtım sistemi sunmaktadır. Binaların su yalıtımı uygulaması beton içerisinde taşıyıcı demirlerin korozyona/paslanmaya maruz kalmaması için son derece önemlidir. […]

Spreyman Poliüretan Nerelerde Kullanılır?


Spreyman poliüretan köpük uygulaması, başta inşaat sektörü olmak üzere birçok sektörde ve uygulama detayında kendine yer bulmaktadır. Genel bir ifade ile ısı yalıtımı ihtiyacı olan her türlü yağsız ve nemsiz yüzeyde sprey poliüretan uygulaması yüksek uygulama hızı ( 500 m2/3cm/gün ) ile  çok rahatlıkla kullanılabilir. Spreyman poliüretan köpük başlıca uygulama yerleri olarak, çatı ısı yalıtımları, […]

Sprey Polyurea Dayanıklılık Testi – Sprey Su İzolasyonu SPREYMAN


Sprey Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil Sprey Polyurea ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.

Neden Sprey Poliüretan


SPREYMAN POLİÜRETAN İLE EŞDEĞER YALITIM SAĞLAYAN FARKLI YALITIM VE YAPI MALZEMELERİ KIYASLAMASI NEDİR? Sprey Poliüretan düşük lamda değeri sayesinde düşük kalınlıklarda yüksek ısı geçirgenlik direnci elde etmektedir. Bu özelliğini aşağıdaki tablodan 25 mm / 2,5 cm kalınlığında Spreyman poliüretan uygulaması ile sağlanan ısı geçirgenlik direnç değerini, farklı yalıtım(izolasyon) ve yapı malzemelerinde ne kadar uygulama kalınlığı ile […]

Dış Cephe İzolasyonu


Direk olarak dış cephe yüzeyine yapışan Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulaması ciddi ölçüde direnci sayesinde kopma, sarkma ve çatlama yapmayacağı gibi oluşabilecek tektonik hareketlerde de bina ile hareket ederek çatlama ve kopmaları engeller. Bims, tuğla, beton, taş, ahşap gibi her türlü yüzeye yapışabilmektedir. Sıvalı ya da sıvasız tuğla üzerine Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulaması yapılmaktadır. Özellikle bina […]

Sprey Polyurea Havuz İzolasyonu


Sprey Polyurea su yalıtım havuz için su yalıtımı sistemi, beton, metal ve farklı yüzeylerin kaplanmasında kullanılan yüksek yapışma gücüne sahip 2 bileşenli bir kimyasaldır. Poliolamin İzosiyanat bileşimi sprey olarak püskürtülerek ek yersiz, %100 yapışma gücüne sahip bir yalıtım kaplama sistemi oluşturur.

Sprey Polyurea Su Testi


Korton kutunun içi polyurea sprey sistemi ile kaplanıyor, daha sonra içi kaplanan karton kutu içine su dökülüyor.Tekrar üzeri polyurea ile kaplanıyor.Suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu görüyorsunuz. Sprey Polyurea hakkında daha fazla bilgi almak için; http://www.spreypoliuretan.com/sprey-polyurea/  

Sprey Polyurea Dayanıklılık Testi


Sprey Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil Polyurea Sprey  ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir. Polyurea malzemesi ile gerçekleştirilen Polyurea su yalıtımı ve Polyurea zemin kaplama uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır. Uygulama yerinde uygulama şeklinde olup mobil […]

Tuylu İnşaat Sprey Poliüretan Köpük Perde Beton Uygulaması


Sprey Poliüretan Köpük Perde Beton Uygulaması

İç Cephe İzolasyonu


Spreyman Sprey Poliüretan inşaat halindeki yapılarda iç cephe izolasyonunda en verimli uygulamadır. köpük uygulaması kapı ve pencerelerdeki hava boşluklarını dolduracağından hava akımını da keseceğinden ısı kaybını minimuma düşürür. İç cephe yalıtımı için Spreyman’i tercih edin, cebinizden tasarruf edin..

Spreyman Polyurea Kaplama


Spreyman Polyurea çift kompanent hammadde esasına dayalı yüksek sıcaklıkta uygulanan, reaksiyon ve kürlenme süresi oldukça hızlı bir su yalıtım sistemidir. Spreyman Polyurea sprey teknolojisinin özelliği ile ek yeri olmadan teras, havuz, otopark üzeri gini başlıca uygulama alanlarının su yalıtımlarında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Spreyman Polyurea kaplamaların en temel özelliği uygulama alanını çok kısa sürede trafiğe […]

Sprey Poliüretan Uygulama – Acarkent


Sprey Poliüretan Uygulama – Acarkent

Sprey Poliüretan Köpük Nereye Uygulanır?


Poliüretan Sprey Nereye Uygulanır? SPREYMAN Sprey Poliüretan  köpük uygulaması öncelikle ısı izolasyonu amacıyla yağdan, tozdan, nemden ve sudan arındırılmış her türlü yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama esnasında en önemli dikkat edilecek hususların başında sprey köpüğün temas etmemesi istenen yüzeylerin koruma altına alınması ve dış ortamda açık alanda uygulama yapılıyor ise rüzgarın etkisiyle çevreye zarar verilmemesi için Spreyman […]

Temel Perde Beton İzolasyonu


Spreyman Sprey Poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması gezilen ve gezilemeyen teras çatılar ile bina temel&perde betonlarının ısı yalıtımında kullanılır. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması bu detay grubunda tek başına su yalıtımı olarak kullanılamaz. Doğal yağmur ve zemin suyuna maruz kalan bu uygulama grubunda Spreyman sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması öncesinde su yalıtımı için özel […]

Sprey Poliüretan Isıya Dayanıklı mıdır?


Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulamasının ısı dayanımı -200 / + 110 0C aralığındadır. Bu sıcaklık dayanımları örnek olarak soğuk hava depoları ve sıcak su tankları gibi sprey poliüretan köpük uygulama alanlarında ön plana çıkarak rahat uygulama imkanı sağlamaktadır. Lokum tadında konforlu ve yalıtımlı bir yaşam dileklerimizle…

Sprey Poliüretan Tank ve Depo İzolasyonu


Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması her alanda uygulanabilir özelliği vardır. Bunlar; boru, tank, depo, özel amaçlı buzlu taşıma araçları (Balık yumurtası, kan torbası taşıma kutuları ve organ nakil ve muhafaza kutuları vb.) Su tankı izolasyonunda Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması kullanıldığında püskürtme sırasında en eğimli alanlara bile uyum sağlayabildiğinden boru & tank izolasyonunda verimli sonuçlar […]

Soğuk Hava Deposu İzolasyonu


Gıdaların muhafaza edilmesi için çiftçilerin toptancıların ve marketlerin daha büyük alanlara ihtiyaçları vardır. Soğuk hava depoları ya da soğuk odalar diye adlandırılan bu tesislerin yalıtımı için ek yeri olmaması ve hiç boşluk oluşturmayacak şekilde uygulama yapılmasıyla Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması hızlı, kaliteli, kalıcı ve ekonomik sonuçlar sunabilir. Ortamı soğutan iklimleme aygıtıdır. Bu aygıtın kısa […]

Poliüretan Sprey Avantajları


POLİÜRETAN SPREY AVANTAJLARI NELERDİR? Sprey Poliüretan köpük uygulamasının en temel avantajı yerinde imalat/uygulama esasına dayalı olması ve direk ısı yalıtımı ihtiyacı olan yüzeye püskürtülmesidir. Bunun yanında sprey teknolojisi ile ek yerinin olmaması en temel bir diğer avantajıdır. Çünkü Spreyman poliüretan köpük ısı yalıtım uygulaması ek yeri olmadığı için ısı kaplarına müsaade etmeyerek ısı köprüsü dediğimiz ısı kaçak ve kayıplarına […]

Sprey Poliüretan Köpük OSB Ters Tavan Uygulaması


OSB Altı tavanlarda yapılan uygulamalarda ulaşılması zor noktalara kadar ısı yalıtımı yapılabilmekte, hızlı bir şekilde uygulanabilmekte ve osb altı tavan izolasyonu yüksek verimlilikle sağlanabilmektedir. Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulaması ile sıcak, soğuk ve terleme sorunlarınız ortadan kalkar. Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması ( OSB, kaplama tahtası vb.) altında çok sık bir şekilde uygulanan Spreyman sprey poliüretan […]

Sprey Poliüretan Nasıl Uygulanır?


Sprey Poliüretan Uygulaması Hakkında Sprey Poliüretan uygulaması özel donanımlı gezici mobil olarak dizayn edilmiş makine/ekipman sistemleri ile uygulanmaktadır. Spreyman köpük uygulama aracı; sprey poliüretan makinesi, 45-120 metre arası ısıtmalı hortum, kompresör, jeneratör, hava kurutucu, elektrik panosu, varil transfer pompaları, 30-50 metre elektrik bağlantı kablosu ve bir adet uygulama tabancasından oluşmaktadır. Sprey Poliüretan Köpük Uygulaması Nasıl Yapılır? […]

Hayvan Barınağı Isı İzolasyonu


Hayvan Barınağı Isı Yalıtımı Hayvanların ve bitkilerin ortam olarak vücut ısılarına uygun ortamlar olması gerekir. Kışın üşüyen, yazın terleyen hayvanların ve bitkilerin verimlerinde ciddi düşüşler görülebilir. Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülâsyonu olması gereken bu tesislerin, istenilen ortam şartlarına kavuşması ısı yalıtımı ile mümkündür. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması çiftliklerin atermit,sac,trapez çatılarının altında ters tavan […]

Sprey Poliüretan Köpük Trapez Sac Çatı Ters Tavan Yalıtımı


Atermit ve trapez sac çatı izolasyonunda, Spreyman sprey poliüretan köpük uygulaması ile çok hızlı ve verimli bir uygulama sağlanır.Büyük fabrika ( tekstil, atölye vb. ) ve imalathanelerin ters tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha veya tek kat trapez sac ile kapatılmıştır. Bundan dolayı yakıt tasarrufu ile çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için […]

Poliüretan Yoğunluğunu Nasıl Anlarız?


Sprey poliüretan yoğunluk tesbiti iki şekilde yapılabilir. Birincisi klasik özgül ağırlık testi ile, ikinci yönetme ise üretici firmadan ürün ( hammadde ) üzerindeki lot numarasına ait üretim reçetesini ( TDS ) isteyerek. Sprey poliüretan sektöründeki en büyük handikaplardan birisi hammadde yoğunluk tesbitinin, evlerine veya inşaatlarına sprey poliüretan köpük yaptıran müşteriler tarafından yapılamamasıdır. Satış esnasında satıcı […]

Spreyman – Sprey Poliüretan Köpük Bodrum ve Garaj İzolasyonu


Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından bir diğeridir. Isıtılmayan bodrum,garaj tavanı uygulaması üzerindeki dairenin zemininden gelen soğuk havayı kesmesini sağlar. Spreyman sprey poliüretan köpük uygulamasının ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez. Poliüretan sprey bodrum tavanı izolasyonu […]

Sprey Poliüretan Köpük Çatı Arası İzolasyonu


  Çatı arası zemin uygulaması, Spreyman Sprey Poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Çatılar, evlerimizin soğuk ve sıcak hava koşullarından en çok etkilenen yüzeyleridir. Yalıtımsız bir çatı binamızın ortalama % 25 ısı kaybını oluşturur. Buda büyük bir enerji kaybına neden olmaktadır. Spreyman sprey poliüretan köpük çatı arası zemin […]

Sprey Poliüretan ile Enerji Tasarrufu Nasıl Sağlanır?


Sprey poliüretan köpük sprey teknolojisi ile binaların ısı yalıtımı ihtiyacını en fazla hissettiği çatı ısı yalıtımı ve bodrum tavan ısı yalıtımı ve dublex dairelerde çatı arası ısı yalıtımı bölgelerinde mükemmel performans göstermektedir. Poliüretan sıkma köpük uygulandığı bölgede yaşam alanı içerisinde üretilen sıcak ve soğuk havanın mekan içerisinde kalmasını sağlayarak ısıtma ve soğutma enerjisine, sprey poliüretan […]

Sprey Poliüretan Köpük Atermit Çatı Ters Tavan Uygulaması


Fabrika ( tekstil, atölye vb. ) ve imalathanelerin tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha ile kapatılmıştır. çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için sprey poliüretan oluklu atermit çatı kaplamaları ters tavan uygulamasında diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde bir çözüm ortağıdır. http://www.spreyman.com

Spreyman Isı Yalıtımı ile Konforlu Yaşam


Sprey Poliüretan köpük uygulaması uygulandığı yüzeylerde buhar geçişini dengeleyerek yoğuşmaya engel olmaktadır. halk arasında beton yüzeylerde küflenme olarak bilinen ruthubet  (sıcak-soğuk karşılaşması) ısınan havanın yalıtımızsız soğuk beton yüzeyine çarparak su haline gelmesi ve ilerleyen safhalarda yeşil küf ve mantar oluşumuna sebebiyet vermesi olayıdır. Bu olayı kış aylarında aracımıza bindiğimizde ön camın buğulanması olayına benzetebiliriz. Araç […]

Poliüretan Sprey Köpük Atermit Çatı Ters Tavan Uygulaması


Atermit çatılarda civatalı bağlantı elemanları zamanla gevşemesi sonucu çatıda ciddi bir rüzgar alma ve oynama meydana gelmektedir. İşletmelerin çatıyı değiştirmeli hem üretimi etkileyip hemde ciddi bir zaman aldığı için yağmur tehlikesi ile birlikte çözümsüz kalmaktadırlar bu noktada Spreyman Poliüretan olarak sprey poliüretan ve sprey polyurea ile hem ısı yalıtımı ve su izolasyonu sorununuzu ortadan kaldırıyoruz uygulamanın yekpare […]

Köster Polyurea Su Yalıtımı Eğitimi


Spreyman Ekibi olarak “KÖSTER KB-Pur 560 Poliürea Hibrit Esaslı Su Yalıtımı Eğitimi” için KÖSTER Yapı Kimyasalları AŞ‘yi ziyaret ettik.